Extreme Happines 2019

Extreme Happines 2019

Мнениеот MojitoBars » Съб Дек 15, 2018 12:40 pm

Честно казано не знам как да започна този блог. Знам, че обичам играта. Покера е уникална игра която ми е помогналa много. Финансово НЕ, но ментално ДА. Мисля, че е огледално отражение на играта на ЖИВОТА. Калява! Кулари, съкове, бед бийти, кво му е? …
Справедливост няма в играта, не е нормално, софта е нареден!!! … ТИИИЛТ ..
Толкова нормално, все пак психика, някак си човек трябва да изтласка тази неприятна и в същото време перманентна фрустрация.
Толкова абстрактно понятие е справедливостта! А то в живота справедливост има ли? Ами свобода? Не знам живеем в интересни времена. Времена в които екзистенциалните въпроси някак си изглеждат тежки. Тежки защото всеки сам търси своите отговори. Сами се борим с живота, а в същото време всички знаем и учим още от ранна детска възраст, че обединението прави силата.
В момента съм на 30г. и за моя жалост не съм ок със своя живот, както не съм ок и с това което виждат очите ми навън. Знам, че това което е навън не мога да го променя, но пък мога да променям това което е вътре в мен и в последствие около мен!
Покер:
Неприятната страна на нещата. Индустрия в 21 век , която за всички е ясно, че е с НУЛЕВ резултат. Няма добавена стойност. Докато печелиш някой друг отсреща губи. Интересна тема като цяло и доста дълбока от икономическа гледна точка.Да така е! Но в същото време е спорт. Игра на умения. Битката със самата игра да изградиш нужните качества и умения за да си печеливш, прави нещата да придобият смисъл.
Обичам играта и осъзнато съм взел решение, че в бъдеще ще се занимавам изцяло с покер. Ще променя начина си на живот. Работа върху навици, привички и прочие! Предстоят празници по време на които ще се постарая да набера капитал. Не ме питайте КАК? Според банкрола ще направя и план какво и как да играя. Може да започна и с кеш грайнд с промоция за "по-лесни пари". Зависи .. ще видим... Но и това е решено, турнирния покер е моята страст!
ПП: Мисля, че като за ИНТРО това е достатъчно. Весели, ЩАСТЛИВИ и доходоносни празници на ВСИЧКИ!
И за финал едно мотивиращо видео:
https://www.youtube.com/watch?v=3pg5ngUujVQ&t=2s
До скоро!
MojitoBars

Re: Extreme Happines 2019

Мнениеот Bahar_Musa » Нед Дек 16, 2018 11:56 am

Успех! Ще следя развитието ти.
Bahar_Musa

Мнениеот eGeMi » Пон Дек 17, 2018 10:03 pm

Силно интро, наистина, няма спор! Въпросът е дали можеш да го подплатиш със действия и да си доволен от тях. Казвам го на база на моя опит. Аз също си поставям доста цели, до които не мога да достигна и не мога да изпълня. Ако опишеш в детайли какво правиш за покер развитието си, може някой да ти даде (непоискан) акъл и да намериш нещо полезно за себе си. Успех!
Аватар
eGeMi

Мнениеот malkiqmuk1 » Сря Дек 19, 2018 11:57 am

Не ме питайте КАК значи ако по празниците чуем че са обрали банка или взривили банкомат да имаме едно наум :) .
Шегата настрана , това което си написал е ок но главния въпрос е до колко ще изпълниш частта която зависи от теб многото работа ,смяната на навиците ( от доста време преди нова година си казвам , от следващата година променям това и това но в крайна сметка всичко си продължава по старому ) . Като цяло съм убеден че когато човек е целеустремен към нещо и дава всеки ден и час всичко от себе си , то успеха е просто въпрос на време . Успех по масите и в борбата със самия себе си .
malkiqmuk1

Назад към Вашите блогове