ДНЕВНИКА НА ЕДИН ФИШ

Re: ДНЕВНИКА НА ЕДИН ФИШ

Мнениеот malkiqmuk1 » Вто Апр 02, 2019 12:38 am

Най накрая свърши скапания месец ! След тилт паузата нещата леко тръгнаха да се оправят , топ местата бяха табу , но все пак влизах в парите което не ми се беше случвало скоро . В най-важните моменти винаги или сък или кулър , средно положение няма . Има и положителни страни , като се замисля доста съм си повишил търпимостта към бедбийтове,кулъри и тем подобни гадории :) . Като цяло месеца е в коша , за мое учудване дори не съм назад :)
xfggdfsg.jpg
xfggdfsg.jpg (81.11 KiB) Прегледано 61 пъти

дсфдадаф.jpg
дсфдадаф.jpg (94.98 KiB) Прегледано 61 пъти

Буквално полседните дни се измъкнах , станах 2ри на бъбъл ръш копелето го смлях от игра , но като се намеси ,, РНГ" няма много какво да направиш , накрая за 2 ръце ми .. майката сък и флип и GG . Това беше адски турнир ФТ се проточи сиггурно повече от час , бахти малоумниците все едно ФТ на WSOP играят . Единствено съм доволен от обема и от играта си докато не тилна , в превод след 2 турнира :lol: .За новия месец почвам с 195$ банка и ще се цъка 1$ аверидж , освен ако не стане чудо и да шипна нещо по така или пък да вляза в някакъв хот рън ( мнооого силно ме съмнявам).Това което ме учудва е че като си изтеглих банката си оставих 115$ а на края на месеца имах 195$ при положение че съм 10$ напред според ХМ , не че се сърдя но ми е любопитно какво става : хм ли се бози или са ми дали някакъв бонус без да разбера :roll: .
И сега малко по глобално за 3 месеца успях да направя 100к ръце от които вече може да се правят някакви изводи не генерални но все пак близки до истината

фддсф.jpg
фддсф.jpg (216.89 KiB) Прегледано 61 пъти

ББ ми се ще да е около -25бб/100 но не мога да го сваля и това си е , първия по сериозен шип ще се реинвестира в още няколко часа тренировки . Другите неща мисля че са в норма поне за семи фиш като мен :lol: . Ще се рядвам да кажете кое ви харесва и кое не , за да знам в каква посока да работя . Късмет по масите !
malkiqmuk1

Мнениеот eGeMi » Сря Апр 03, 2019 6:46 am

Няма къде да бягат нещата, ще се получат, ако продължаваш да си упорит. ХМ не го гледай за финансовите резултати. Няма софтуер на света още, който да показва на 100% точни резултати в който и да е сайт. Ако искаш да си прецизен от тази гледна точка те съветвам преди и след сесия а си записваш резултатите отделно (ексел, скрийншоти на лобито и парите или обикновен тефтер), като така ще можеш да изчисляваш истинския % ROI и да преценяваш. Знам, че е много трудно, но е по-добре на този етап, максимално рядко или въобще да не пипаш банката, за да може да направиш 1-2 пробива на 2.5$ 180ки и постепенно да стигнеш по-високите нива и нещата да се поуспокоят. Успех!
Аватар
eGeMi

Мнениеот malkiqmuk1 » Пон Апр 08, 2019 4:07 pm

Пак сме в тилт почивка , от 2 месеца 80% от пушовете ми са или срещу монстър или срещу една идея по високо асо от моето . В началната фаза всичко върви гладко и като се стигне 10 човека преди парите се започва забавата , дори по някаква случайност да стигна до парите то е само до минките , по нагоре не пуска .Лошото е че загубих мотивация за игра , за желание да не говорим . Всеки скапан ден е едно и също , бахти рандом гаврата , до 90 % познавам развитието на ръката още префлоп .До толкова ме изкараха от релси че несъзнателно започнах да викам за картите на противниците и те си идваха естествено . Префлоп същата работа почти нямат изпуснат дроу , колкото и малоумен да е гащника си удря като за световно.
dfgfg.jpg
dfgfg.jpg (91.27 KiB) Прегледано 49 пъти

qweqweqe.jpg
qweqweqe.jpg (97.63 KiB) Прегледано 49 пъти

esdd.jpg
esdd.jpg (79.28 KiB) Прегледано 49 пъти

Горе долу това са начините с които приключвам турнирите. Лошото е че започнах да тилтвам още на 2рия/3тия сък или кулър или каквото и да е .Затова съм решил до петък активна почивка от игра.Гледах една игрица на туича , мисля да я поразцъкам малко. Ще препрочета това онова от ментал гейм оф покер до петък това ще са ми заниманията.Може и да удължа ппочивката не знам , просто само като им видя скапания софтуер и ми се повръща.Надявам се да сте имали по приятни покер преживявания от моите , късмет по масите и дано се похвалите в дискорда с нещо едро :)
malkiqmuk1

Мнениеот Bahar_Musa » Вто Апр 09, 2019 2:09 pm

Според мен се концентрираш в/у грешните неща. Вместо да постваш ръце, където си ощетен. Погледни дали не може да по-добре да изиграем ръцете(най-вече с постфлоп игра). В 1-та ръка е можело да вземеш по-оптимални размери по улиците. Не мисли как са те съквали, а как може да направиш така да печелиш макс в дългосрочен план. Ако човекът ти колва с много широк рендж, какво трябва да направиш? Как искаш да подходиш към дадена ситуация? Как можем да им вземеш максимума на тези рибки, за да се изкачиш на следващите нива? И ествествено да помисли кое точно те тилва, когато ти се случат неприятните неща. Само с почивка няма да стане. Почивката помага, но не е лек за проблемите. Работи над важните неща и не си губи енергията в излишни нерви!

Поздрави,
Бах
Bahar_Musa

Предишна

Назад към Вашите блогове