ДНЕВНИКА НА ЕДИН ФИШ

ДНЕВНИКА НА ЕДИН ФИШ

Мнениеот malkiqmuk1 » Чет Дек 13, 2018 8:27 pm

Здравейте , от доста време се каня да започна блог.И ей го на :) дойде момента .Не съм писател , но все пак мисля да пробвам.Накратко играя покер от 10години , като цяло съм изкарал някви джобни но дотам.Като смятам че главния виновник затова да съм с посредствени резултати е менталната ми нагласа и това че не знам език ( бг общността не е от най-отзивчивите ) .Отскоро започнах да гледам стриимовете и се запалих отново по МТТ формата , само че нещата които знам за МТТ са доста стари , като гледам доста от тях вече не са актуални :( .Но малко по малко се надявам да вляза в час. От последното ми кешаутване останаха 100$ в старса и се започва грайнд на нано нивата (зарекъл съм се да не депозирам затова колкото и да е малоумно това е положението).Играя 0,55 турнири и МТСНГ , направих финална на ББ0.55 и станах 4ти което увеличи банката с 70% не е зле (погледнато в пари е нищо да се бориш с 5400 говеда 10 часа за 70$ си е направо гавра с нервната ми система).Ще поствам ръце от време на време ако някой реши да хвърли един поглед и да даде мнение ще е супер , ако не здраве да е :) . Приемам всякакви съвети и мнения във всяко направление . Ето и как се справям досега

гд.jpg
гд.jpg (170.27 KiB) Прегледано 339 пъти
malkiqmuk1

Re: ДНЕВНИКА НА ЕДИН ФИШ

Мнениеот malkiqmuk1 » Пет Дек 14, 2018 1:37 pm

Бързо включване , тази седмица много ме биха , не занм колко балона спуках с АJ+ vs AA бахти рандом гаврата ( ако има нещо подобно на рандом генератор аз съм Фил Айви ). Нямах важна ръка която да взема без значение с какъв траш ми колваха малоумниците , знам че трябва да се радвам но ... всички знаем как се чувства един фишак когато не му издържат картите.Приключих седмицата преждевременно нямам никакво желание за игра .
6yr.jpg
http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/9331824
6yr.jpg (255.96 KiB) Прегледано 333 пъти

Да ви питам и за една ръка , на балона сме Сб би трябвало да е с ани 2 , трябваше да фолдна нали , исках да фолдна но нямах желание :lol: ? Някак си не можах да чакам , не че с 3 блинда щях да превзема света но штях да взема некви дребни

http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/9331824

Мерси предварително за коментарите (ако има такива :) ).Успешен уикенд по масите
malkiqmuk1

Мнениеот Bahar_Musa » Нед Дек 16, 2018 11:52 am

Успех в начинанието! Ръката не бих я фолднал. Иначе от ХМ се виждат част от статсовете ти: имаш висок фолд на сбет. Когато събереш повече ръце можеш да качиш статс и ще ти ги анализирам.
Bahar_Musa

Мнениеот eGeMi » Пон Дек 17, 2018 9:59 pm

Опитвай се да си поставяш цели в дългосрочен план, които да не са свързани с пари, трябва да наблегнеш над работата върху играта, тъй като както сам отбеляза тези пари няма да променят кой знае колко за теб на този етап. ГЛ ГЛ!
Аватар
eGeMi

Мнениеот malkiqmuk1 » Сря Дек 19, 2018 11:48 am

Здравейте , кофти работа е покера като професия , докато ти издържат картите си год но когато започне сурвакането песента се сменя . Малко са хората които не се влияят от това и продължават да играят А играта си . Като цяло последните няколко дни са така
gyt.jpg
gyt.jpg (167.08 KiB) Прегледано 298 пъти

Не мога да спечеля ръка , тъкмо се види светлина в тунела и бум 2 бързи съка и гг :( . Та в този ред на мисли и като взех предвид съвета на Евгени (да си поставя цели ) реших :
1 Мисля че е най-важното да взема пакет тренировки ( така поне като дойдат такива моменти ще съм сигурен че съм направил каквото е нужно а какво е станало не зависи от мен )
2 Да променя начина по който протича ежедневието ми , да вкарам спорт ( макар че този сезон не е най-благоприятния ) да приемам повече плодове ( да изхвърля шоколадите и фафлите от менюто си ) .
3 Да се хвана сериозно с усвояване на уроците докато не се превърнат в неосъзната компетентност
4 Да играя 3/4 дни в седмицата ( откакто започнах да играя по дълги турнирни сесии се появи проблем с очите , ще търся начини за превъзмогването му )
5 В останалите дни да преглеждам ръце и уча усърдно за да вървим нагоре и напред

Май това е засега малко е хаотично но ... ааа понеже наближават празници реших да преустановя да играя до нова година . Кофти е хората около теб да са засмени и да бръщолевят глупости а ти само да се усмихваш насила и в главата ти да е само как копеленцето те е колнало с 75о и те е изхвърлило от турнира .
Това е засега от мен ако има някаква промяна ще пиша .Късмет по масите и берете с голямата кошница че празници идат :)
malkiqmuk1

Мнениеот malkiqmuk1 » Вто Яну 01, 2019 10:12 pm

За много години , живи и здрави и много късмет и успехи през новата година . Като цяло изпратих старата година с доста противоречиви чувства както в покер така и в лично отношение . В покер отношение като цяло съм доволен , при положение че ми беше по скоро като хоби отколкото като работа . Достигнах прилични резултати както на кеш масите , така и в турнирните и снг-тата . Вярно че за последните е доста малка извадка и е рано да се каже , но е факт че спечелих първата си масовка а в снг формата се представих също прилично за което не малък принос има и работата ми с Евгени (макар само за 2 часа ) понякога ти трябва малко за да се върнеш на правилния път :) . Не мога да не се похваля , не толкова като парично изражение а по скоро като морална награда за труда (колкото и малък да беше , все пак бяха празници :roll: )
гдсдгхх.jpg
гдсдгхх.jpg (203.55 KiB) Прегледано 192 пъти

Изтрих старата си датабаза и ето как се справям след 2та часа тренировки , извадката е малка , но като цяло мисля че съм на правилния път и работите ще се получат :)
статс.jpg
статс.jpg (134.81 KiB) Прегледано 192 пъти

статс1.jpg
статс1.jpg (125.28 KiB) Прегледано 192 пъти

След доста лошото начало , ръцете ми започнаха да издържат и резултатите не закъсняха :) . Утроихме банката и сега имам по голяма свобода на действие , но първо ще се консултирам с тренера , и след това ще се решава накъде да тръгна и какви ще са целите за новата година . Едно е сигурно (да не казвам голяма дума ) покера ще заеме доста сериозно място и време в нея .
За януари сигурното е че ще наблегна повече на ученето отколкото на играта , мисля си дали да са 3 дена игра и 4 учене или да са 2/4 и 1 почивка или 3/3 /1 :roll: ? Ще се радвам на мнения относно този въпрос : . Ще взема и още 1 или 2 часа коуч , за да има над какво да работя . Друго засега не се сещам пък и още ми е свинско от празниците :) , до 1/2 дена ще съм готов за действие . Чао и успех по масите .
malkiqmuk1

Мнениеот Bahar_Musa » Сря Яну 02, 2019 9:14 pm

За много години. Относно учене/игра ти препоръчвам да учиш за по час всеки ден. Няма нужда да учиш за повече от няколко часа на ден и то не непрекъснато. Игра 4 дена ми се струва оптимално.
Bahar_Musa

Мнениеот malkiqmuk1 » Чет Яну 03, 2019 12:09 am

Благодаря за съвета Бах , жив и здрав и много успехи през новата година .
malkiqmuk1

Мнениеот malkiqmuk1 » Чет Яну 10, 2019 5:01 pm

Здраейте , новата година не тръгна на добре :( . Освен че ме сюрпризираха че трябва да скоча от над 2к лева , картите взеха да не издържат отново . Лошото е че и играта ми се повлия от това . Последната седмица влизам чип лидер на ФТ и пукам балона , копеленцата нямат пропуснат дроу или каквото и да е , с две живи карти и излизат на търн и ривър :roll: . Хората им взимат нямането с 3ти чифт , аз каквото и да флопна все не стига , нъц на флопа , дроу ин деад на ривъра аз ли съм най-големия нещастник в тая ибана зала не знам .
Както и да е не че ще ми помогне като мрънкам , но поне да си го излея да не стои в мене , за новата година все още не съм измислил окончателен план , ще нахвърлям няколко цели които са ми в главата
1 да правя по 400 игри на месец (смесено снг и мтт )
2 да играя максимално съсредоточен , а не като ми върви видял не видял бутай и каквото стане
3 да спра да гледам резултатите и да се съсредоточа върху играта , ХМ ще го гледам на края на седмицата
4 всеки ден по 1 час упражнение с исм трейнера + 1 час за развитие на играта ми ( кофти че не знам език а на бг няма кой знае колко читава информация което ме навежда на мисълта че трябва да се стегна и да изкарам некви стинки да продължа с коуча .
5 4 дена игра , 2 почивка
Засега друго не се сещам , също ще съм благодарен ако има хора играещи до 2$ турнири да споделят кои турнири са оферта . Доста се лутам и не мога да се спра на някой който да ми допада . Ето и как вървят работите досега
Untitled.jpg
Untitled.jpg (213.13 KiB) Прегледано 101 пъти

Класирах и 2 билета за сторма , когато вляза в добър рън може да си пробвам късмета :) . Това е засега чао и успех по масите !
malkiqmuk1

Мнениеот malkiqmuk1 » Пет Яну 18, 2019 12:18 am

Здравейте , мисля да си инстална холдем ресурс каклкулатора за триал периода . За целта ще трябва да спра да играя 2 седмици за да мога да прегледам максимално много ситуации , според вас дали това е добра идея . Хич не ми се спира да играя , но няма и как да дам 1/4 от банката си за да го купя . Лошото е че се очертава доходите ми от покера (ако има такива ) да са ми основни което още повече утежнява положението :roll: . Ще се радвам на мнения , чао и успех по масите
malkiqmuk1

Следваща

Назад към Вашите блогове