Групови тренировки през лятото

Групови тренировки през лятото

Мнениеот eGeMi » Пет Юни 08, 2018 11:33 pm

Здравейте,

Искам да ви споделя идея, която споменах на последния си стрийм.

В последно време се замислих как мога да подобря представянето си като покер треньор. Опитах се да си представя различни варианти , чрез които мога да направя нещо полезно както за мен, за Pokeracademy.bg, така и за играчите, които не могат да си позволят достъп до покер обучение. Няма спор, че личния коучинг е най-най добрия начин, човек да просперира максимално бързо, но цената не е по джоба на всеки. Убеден съм, че всеки, които е решил да е сериозен и да инвестира в себе си по този начин не съжалява. Примерите за ползите от обучение пред мен са налице - въпреки че преди няколко месеца бях начинаещ като треньор, то момчетата, които ми гласуваха доверие останаха доволни и повечето от тях постигнаха и някои добри резултати на ниските нива. По този повод се замислих, че може да се направи алтернативна форма на тренировки, в която да вземат участие група от хора - нещо като уебсеминар. Идеята е да се съберат няколко човека, които да задават въпроси , да споделят ръце или да разискваме стратегии. По този начин цената на тази услуга ще намалее и въпреки, че няма да е ексклузивно, мисля, че би било полезно за всеки един от вас. Ще могат да се чуят различни мнения и донякъде да си сверите часовниците. Възможни са различни варианти - лийкфайндър на ръце, които всеки може да покаже, разискване на стратегии в конкретни спотове, дискусия относно рейнджове, работа с помощен софтувер, както и менталната част на играта. Ще съм максимално отворен към предложения и ще опитам да синхронизирам така нещата, че да е възможно най-полезно за всеки. Предстои да изясня за себе си техническите детайли относно възможността подобна инициатива да бъде осъщестевена, но мисля, че ако има желаещи, това няма как да е проблем.

Пиша ви с молба за обратна връзка, тъй като искам да разбера дали има интерес към подобно начинание, за да зная дали започна да работя конкретно и целенасочено за реализирането на тази идея, тъй като ще е свързано с промяна в графика ми и в предварителна подготовка и т.н. Ще очаквам отзвук и препоръки, благодаря предварително!
Аватар
eGeMi

Re: Групови тренировки през лятото

Мнениеот katechon666 » Съб Юни 09, 2018 10:30 am

Здравейте и от мен!
Аз адмирирам това предложение и смятам, че за мен то ще бъде изключително полезно. Отдавна търся коучинг, но поради споменатите от теб причини не мога да си го позволя на този етап. Все още играя на ниските нива, но смея да твърдя, че постигам много добри резултати (за тези нива) и капитала все още ми малък за да си платя за коучинг. Затова твоята идея ме обнадеждава и окуражава. В случай, че се случат нещата с теб.....мен ме брой за записан! Все пак, когато има яснота моля, за повече инфо относно такса, кога, къде и прочее стандартни компоненти.
Благодаря за благородното начинание! :D :D :D
katechon666

Мнениеот hahunoba » Съб Юни 09, 2018 4:32 pm

По принцип играя кеш в момента, но бих се включил ако се обсъждат стратегии и ренджове особено в по късна фаза.
hahunoba

Мнениеот eGeMi » Нед Юни 10, 2018 10:38 am

Мерси за feedbacka, чат дискусия по въпроса ще се разисква в Discord сървъра на Pokeracademy.bg, просто е по-удобно и по-бързо това да се обсъжда в чат формат. Ето и линк, чрез който можете да се присъедините към сървъра, там също вече имам уверението на 2-3 момчета, така че започвам да търся технически варианти и ще дообсъдим тематика и логистика. https://discord.gg/cr6W9fK . Трябва да имате инсталиран Discord, който е нещо като Skype/Viber.
Аватар
eGeMi

Мнениеот inevitablee » Пон Юни 11, 2018 1:13 pm

katechon666 написа:Здравейте и от мен!
Аз адмирирам това предложение и смятам, че за мен то ще бъде изключително полезно. Отдавна търся коучинг, но поради споменатите от теб причини не мога да си го позволя на този етап. Все още играя на ниските нива, но смея да твърдя, че постигам много добри резултати (за тези нива) и капитала все още ми малък за да си платя за коучинг. Затова твоята идея ме обнадеждава и окуражава. В случай, че се случат нещата с теб.....мен ме брой за записан! Все пак, когато има яснота моля, за повече инфо относно такса, кога, къде и прочее стандартни компоненти.

+1
inevitablee

Мнениеот eGeMi » Вто Юни 12, 2018 12:40 am

Утре ще ви предложа 10-15 различни теми, на които можем да се спрем. На база на това ще се опитам да калкулирам цена, която ще е достатъчно достъпна за максимално монго хора. Ще пусна анкета в Дискорд и във Фейсбук. След като изберем формата на тренировката ще се договорим за удобни дни и часове и техническите подорбности , софтуери за комуникация и т.н.(edited)
Може да брейнстормвате преди това каквото ви душа сака. Препоръчвам ви да се включите в Discord сървъра, тъй като очаквам там дискусията да е по-навременна и активна. Мерси за интереса!
Аватар
eGeMi

Мнениеот eGeMi » Вто Юни 12, 2018 4:12 pm

Здравейте,
Добрата новина от тази седмица, е че ще се намерят достатъчно хора, които да участват в летните тренировъчни сесии. След дискусия и обсъждане относно техническите варианти за провеждането им и за да не са хаотични, предлагаме няколко теми, които смятаме, че могат да бъдат полезни за максимално хора. Съгласете се, че е по-добре да се разглеждат теоретични проблеми и след това да се анализират ръце в подобни спотове, отколкото група от хора да умуват над ръце, които ще са различни като тип ситуации. Предложението, което имаме е да се одобрят конкретни теми, които да навържем с примери в последствие. Така, че ще е добре, по желание, след като знаете каква е темата, да подготвите примери, с които сте се затруднявали по време на вашата игра. Можете да участвате в определянето на това, дали конкретна тема ще бъде включена или не, чрез гласуване. Анкетата ще бъде в друг пост и ще бъде активна до неделя. Умоляваме всички, които биха искали да участват в това начинание, да вземат решение до края на тази седмица и да потвърдят до неделя, за да може на база броя хора, да се калкулира максимално ниска цена и по този начин възможно най-много от вас да могат да си позволят тренировките. След като стане ясен броя на всички, които ще се включат ще бъде обявена цена и начини на плащане. Можете да се включите в дискусията и на нашия Discord сървър : https://discord.gg/cr6W9fK

Ето и линк към анкетата : https://www.poll-maker.com/poll1983651xe6Df4e47-53

Съжалявам, че при тази анкета няма повече от един отговор. Но може свободно да добавяте други предложения, ако има теми, които ви интересуват. Ще дам някакви временни резултати в петък, за да може до неделя до приключим с гласуването и да може да се структурира програма.
Аватар
eGeMi

Мнениеот parata14 » Вто Юни 12, 2018 5:39 pm

inevitablee написа:
katechon666 написа:Здравейте и от мен!

+1

+1
parata14

Мнениеот eGeMi » Чет Юни 14, 2018 11:16 am

Здравейте, искам да ви покажа повечето теми, към който има най-голям интерес и в двете анкети - https://www.poll-maker.com/poll1983651xe6Df4e47-53 и в Discord сървъра на Pokeracademy : https://discord.gg/cr6W9fK. Горе-долу се оформиха няколко фаворита: масово желание на хората е да подобрят шортстак играта си при пуш, фолд ситуации, разглеждане на статистики, анализ за тенденции и използването на хъда при вземане на решения, префлоп рейнджове , видове префлоп рейджове и въведение на теория за Knockout формата. Ако искате да промените нещо или имате някакви различни предложения, гласувайте в анкетата или пишете в коментарите по-долу. Благодаря предварително.
Аватар
eGeMi

Мнениеот eGeMi » Пет Юни 15, 2018 4:28 pm

Мисля, че горе-долу станаха ясни темите, които вълнуват всички заинтересовани. Така че, ще до края на седмицата ще изготвя програма за курса. Сега обаче, ще ви помоля, всички , които имат желание да участват да се запишат тук, за да мога да преценя каква ще бъде крайната цена , а и имам и някои други съображения. Максималната цена ще бъде по 10$ на занятие , ще гледам да се побера в 5 занимания, така че пакетът ще бъде максимално 50$. Ако сме повече хора, тази цена може да бъде и по-малко. Така че зависи от вас. Моля само, ако някой е заявил участие в някоя от другите платформи Discord или Facebook, да не дублира и тук, за да може да се сметне точната бройка участници.
Аватар
eGeMi

Следваща

Назад към Общи покер дискусии