Official @POKERACADEMYBG Twitch Thread

Official @POKERACADEMYBG Twitch Thread

Мнениеот eGeMi » Вто Мар 21, 2017 11:53 am

Стартираме тази тема, за да се знае какво се случва с twitch канала на сайта. В най-скоро време очаквайте публикувана седмична програма. В момента трябва да разпределим датите и да уговорим часове, в който да стриймваме. Планът засега е, каналът да е активен 4-5 дни в седмицата вечер.

Тук ще бъдат и показвани с линкове някои от по-важните моменти от сесиите на играчите, чрез highlights на части от записите.

Очакваме и вашите отзиви и предложения. Сигурно ще има и неща които няма да ви се нравят на 100%, но все пак има и технически изисквания, които не всеки от нас може да покрие за качествено предаване, а и да не забравяме.. играем за пари. За това все пак мисля, че всеки стриймър ще провежда сесиите си както му е най-удобно, а оттам нататък ще обмисля варианти за промяна за себе си.
Последна промяна Bahar_Musa на Съб Апр 08, 2017 3:14 pm, променена общо 2 пъти
Причина: Важна
Аватар
eGeMi

Re: Official @POKERACADEMYBG Twitch Thread

Мнениеот eGeMi » Пет Мар 24, 2017 11:28 am

Другото, което мисля да започна да правя а и се надявам да стане традиция за всички, които стриймват, е да поствам тук най-интересните части от сесиите. Очевидно, ако някой иска да гледа на запис какво се е случило, надали ще иска да отдели 6, 7 или 10 часа. С опцията highlight ще показвам дийп рънове, ако има интересни анализи или нещо подобно.

Започвам със запис на финална маса на 11$ Hyper Turbo v Pokerstars!

https://www.twitch.tv/videos/130820728

Have fun!
Аватар
eGeMi

Мнениеот Bahar_Musa » Чет Мар 30, 2017 2:09 pm

Здравейте,

Петък 31.03.17 от 21:00 ще предавам на живо в канали ни: www.twitch.tv/pokeracademybg. В тази тема от другия месец ще пускаме актуална програма и нека всеки, който има предложения, мнения и коментари да ги пише тук, за да предложим по-добро качество за в бъдеще! В канала освен мен, ще играят всички желаещи от групата, която обучавам, така че се надявам предаванията да ви харесат. На този момент са се престрашили само Евгени и Ники, но се надявам за в бъдеще да можете да видите повече от нашия отбор. Все пак не забравяйте, че всеки, който туичва го прави доброволно и е нормално в началото по ред причини да не играе/коментира достатъчно добре пред публика! Нека бъдем по-снизходителни и дружелюбни един към друг, защото целта на това начиние е да помогне на всички ни!

Поздрави,
Бах
Bahar_Musa

Мнениеот nemogadaizmislqnickname » Съб Апр 01, 2017 11:17 am

Разочарован съм, че стрийма не ми се зареди както трябва. В първият запис, който Бах прекрати заради технически проблем имах и картина, и звук. След като започна отново да стриймва ми остана само звукът в комбинация с черен екран, а накрая и той спря.... Някакви промени в настройките предполагам сте правили... Дори записът ми излиза по този начин. Интересното обаче е, че записите и стриймовете на егеми си зареждат без проблем. Гледал съм поне 20 пъти стриймове на Тонкаааа или Дъг Полк и не ми се е случвало подобно нещо. Видях в чата че и други хора писаха за този проблем.
nemogadaizmislqnickname

Мнениеот eGeMi » Съб Апр 01, 2017 2:22 pm

Sorry, като цяло трябва при теб да е проблема, тъй като 50-60 души успяхме да гледаме. Съветът ми е да ъпдейтнеш флаш плеъра си и евнтуално някакъв кодек. Отделно опитай да гледаш с друг браузер. Не знам дали вече не си предприел такива мерки. Аз успях да гледам и live и на запис.
Аватар
eGeMi

Мнениеот nemogadaizmislqnickname » Съб Апр 01, 2017 3:53 pm

Пробвах да гледам стрийма от таблет и смартфон, актуализирах и приложението на Туич. Повтарям, отварям всеки друг стрийм, или запис, дори тези от каналът ви, на които ти стриймваш, но не мога да отворя вторият запис от снощи, нито можех да го гледам на живо. Всъщност, мога да го отворя, но освен черен екран, друго не виждам. И не само аз имах този проблем.
nemogadaizmislqnickname

Мнениеот eGeMi » Съб Апр 01, 2017 9:45 pm

Отново, съжалявам, че не се е получило при теб. Но записът остава, опитай да го гледаш от PC. Процесът на стриймване е доста стандартизиран и обикновено или има стрийм или няма въобще. Даже като се замисля, снощи доколкото чух на Бах му се е наложило да намалява качеството на картината, за да може да му стига ъплоуда, което би трябвало да го прави още по-достъпен. Всеки от нас също е новак в тази област и се опитваме да се учим. Със сигурност целта е да може да достигне до възможно най-много хора по най-лесния и достъпен начин.
Аватар
eGeMi

Мнениеот eGeMi » Нед Юни 25, 2017 2:41 pm

Гледайте извънреден благотворителен стрийм на Симеон "Psykee" Спасов в СРЯДА 28 ЮНИ! Повече подорбности и началния час очаквайте в началото на следващата седмица!
Аватар
eGeMi

Мнениеот eGeMi » Пон Юни 26, 2017 5:47 pm

Както бях писал в анонса в предишния пост, Симеон Спасов, познат на повечето от нас като "Psykee" ще стриймва в сряда чрез канала на Pokeracademy.bg. Целта е, да могат да се съберат средства за жена, която страда от рак на гърдата. Повече подробности може да прочетете тук : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=851684538312752&id=850936998387506 Надявам се, че малката ни общност ще може да помогне по някакъв начин и да подкрепи усилията на Симеон и по този начин и на Мария. Благотворителният стрийм ще бъде в СРЯДА 28 ЮНИ ОТ 17:00 на https://www.twitch.tv/pokeracademybg
Аватар
eGeMi

Мнениеот eGeMi » Пон Окт 23, 2017 1:46 pm

Радвам се, че мога да ви представя едно ново попълнение към TWITCH отбора на Pokeracademy.bg - Людмил Иванов, по-известен сред покер средите като Noob3r. Мисля, че абсолютно всеки ще може да научи нещо ново от него. Стриймът му ще започне след 19:00 днес, Понеделник, 23 октомври. Не пропускайте възможност да гледате играта на един от топ турнирните играчи в България!
Аватар
eGeMi

Следваща

Назад към Мнения и предложения